ipcamerainstallatie.nl Gratis adviesgesprek

Home / Projecten / Hotel en horeca

hotel en horeca

Ruim vijftig UniFi-camera's in een nieuw hotel, op twee servers

Bij een nieuw hotel hangen ruim vijftig UniFi-turrets, in de gangen en aan de gevels. Twee servers nemen op. Het ophangen ging in twee dagen, de voorbereiding duurde ruim een jaar.

UniFi-camera onder de uitkragende gevel bij de entree van een hotel

Ruim een jaar. Zo lang duurde het voordat de eerste camera voor dit hotel werd besteld. Waarom zo lang?

Een hoteleigenaar weet hoe zijn hotel moet voelen. Merken en types zeggen hem weinig. Dan is het aan ons om het helder uit te leggen. Het werden ruim vijftig UniFi-turrets.

Binnen hangen ze op elke verdieping in de gang. Buiten houden ze ingangen en gevels in beeld. Alles komt samen in één systeem.

Bij een incident zoek je dus op één plek. Waarom twee servers en niet één? Bij zoveel camera's wil je niet dat alles aan één apparaat hangt. Je wilt ook ruimte om te groeien. Beide staan achter een dichte deur in het hoofdgebouw.

Een hotel vraagt nog iets. Gasten lopen er de hele dag rond en horen daar te zijn. De camera's hangen dus waar iets mis kan gaan, zonder dat een gast zich gevolgd voelt. De montage zelf kostte twee dagen, in september 2026.

Camera naast een kabelgoot in de techniekruimte van een hotel, tegen het plafond
Camera naast een kabelgoot in de techniekruimte van een hotel, tegen het plafond
UniFi NVR Pro met acht sleuven voor schijven, klaar om te monteren
UniFi NVR Pro met acht sleuven voor schijven, klaar om te monteren

Speelt er bij jou iets vergelijkbaars?

Vertel ons wat je wilt zien en waar. Dan rekenen we samen uit welke camera, welke kabel en welke recorder erbij past. Er antwoordt een mens.

Meer projecten

Alle projecten bekijken

Nog even bellen dan

Vertel wat je wilt zien.
Wij rekenen uit of het kan.

Geen offerte op gevoel. We vragen naar je pand, de afstanden en het licht, en zeggen eerlijk wat je met welk aantal camera’s gaat herkennen. Dat gesprek kost niets.