
Almere woning
Netwerkpunten in de buis voordat de wand dicht gaat
Ruim 50 m Cat6 · Flexbuis 16 en 19 mm · Elektra in flexbuis · Fase 1: eerste verdieping
Je krijgt gewoon iemand van ons aan de lijn

Kan een intercom met video over een gewone belkabel? Hier wel. Tussen voordeur en meterkast lag een signaalkabel met twee aders, ooit voor een simpele bel.
Een IP-intercom wil normaal een netwerkkabel. Dat betekent boren in de gevel en een route langs de kozijnen. Dat hebben we hier overgeslagen. De buitenpost van Dahua hangt aan de oude aders.
In de meterkast zit aan het andere eind een omzetter. Die maakt van die twee draden weer netwerk. Beeld, geluid en het openen van de deur gaan er nu overheen.
In dezelfde kast staan de recorder en een compacte PoE-switch. Binnen hangt een scherm aan de wand. Een tweede camera kijkt over de achtertuin, en ook die komt in dezelfde recorder terecht. Zoek je iets terug, dan kijk je op één plek. Het werk was in één werkdag klaar, op 17 september 2026.


Vertel ons wat je wilt zien en waar. Dan rekenen we samen uit welke camera, welke kabel en welke recorder erbij past. Er antwoordt een mens.

Almere woning
Ruim 50 m Cat6 · Flexbuis 16 en 19 mm · Elektra in flexbuis · Fase 1: eerste verdieping

Almere woning
5 camera's · recorder 8 kanalen · 6 TB opslag · 35 m kabel · bestaande switch

Almere woning
2 camera's · recorder voor 4 camera's · 2 TB opslag · videodeurbel met gong · beeld op de tv

Almere woning
2 Dahua-camera's · bekabeld · kentekenherkenning · AI-server: mens en dier · hek opent op ca. 10 m
Verder kijken
Merken die wij voeren
Uitleg zonder verkooppraatje
Nog even bellen dan
Vertel wat je wilt zien.
Wij rekenen uit of het kan.
Geen offerte op gevoel. We vragen naar je pand, de afstanden en het licht, en zeggen eerlijk wat je met welk aantal camera’s gaat herkennen. Dat gesprek kost niets.