ipcamerainstallatie.nl Gratis adviesgesprek

Home / Projecten / Amsterdam

Amsterdam industrie

32 bestaande Dahua-camera's verhuizen naar Nx Witness in Amsterdam

De camera's bleven hangen, de basis eronder werd nieuw. Op een productieterrein in Amsterdam lazen wij 32 Dahua-camera's opnieuw in op een Nx Witness-server. Rechten regel je nu per persoon op één plek.

Bulletcamera aan de staander van een pijpbrug op een productieterrein in Amsterdam

Waarom zou je camera's vervangen die het prima doen? Dat hoefde hier ook niet. Op het terrein van dit productiebedrijf in Amsterdam staan tussen de tanks en op een pijpbrug 32 Dahua-camera's.

De vraag ging over iets anders: wie kan erin? ISO 27001 speelde mee. Dan wil je per persoon kunnen zeggen wie live kijkt en wie mag terugkijken. Op een losse recorder doe je dat apparaat voor apparaat.

In Nx Witness doe je het centraal, per groep of per gebruiker. In de patchkast staat nu een Nx Witness-server, berekend op 32 kanalen. Daarop lazen wij elke camera opnieuw in.

In de beveiligingspost hangt nu een 50 inch-scherm van iiyama. Een minicliënt toont daar vijf camera's live. Groeit het terrein? Dan komt er een server naast, en blijft het één systeem. Onderweg zagen we dat een paar kabels hun beste tijd hadden gehad.

In overleg hebben we die meteen vervangen. Op een productieterrein heeft een kabel het zwaarder dan op kantoor.

Stalen pijpbrug naast hoge opslagtanks in Amsterdam, met een loopbrug en een ladder
Stalen pijpbrug naast hoge opslagtanks in Amsterdam, met een loopbrug en een ladder
Leidingen en verzinkte kabelgoten lopen tussen de tanks door in Amsterdam, met een schuine schoor
Leidingen en verzinkte kabelgoten lopen tussen de tanks door in Amsterdam, met een schuine schoor

Speelt er bij jou iets vergelijkbaars?

Vertel ons wat je wilt zien en waar. Dan rekenen we samen uit welke camera, welke kabel en welke recorder erbij past. Er antwoordt een mens.

Meer projecten

Alle projecten bekijken

Nog even bellen dan

Vertel wat je wilt zien.
Wij rekenen uit of het kan.

Geen offerte op gevoel. We vragen naar je pand, de afstanden en het licht, en zeggen eerlijk wat je met welk aantal camera’s gaat herkennen. Dat gesprek kost niets.