
Amsterdam woning
Eerst Cat6 in flexbuis, daarna pas de apparaten
2 UniFi G6 Turret · UniFi NVR met 6 TB · ongeveer 70 m Cat6 · Lite 8 PoE-switch · U7 access points
Je krijgt gewoon iemand van ons aan de lijn
Amsterdam woning
In dit Amsterdamse huis gingen kabels en inbouwdozen erin terwijl alles nog kaal was. Pas daarna kwam de stukadoor. Camera's, alarm, slimme verlichting en plafondspeakers per zone bedien je nu via schermen in huis.

Wanneer bel je ons bij een verbouwing? Liefst bij de aankoop. Dan ligt er nog niets vast.
Bij deze Amsterdamse verbouwing schoven we vanaf dat moment aan bij het bouwteam. Waarom zo vroeg? Een bekabeld systeem heeft kabel in de muur nodig. Zit het stucwerk erop, dan wordt dat hakken of een zichtbare goot.
Anders wordt het draadloos, terwijl een kabel beter werkt. De volgorde lag daarom vast. Wij legden leidingen en kabels, de inbouwdozen kwamen op hun plek.
Daarna werkte de stukadoor de wanden af. De timmerman schoof in hetzelfde schema mee. Wat staat er nu? Elektra en spotjes, slimme verlichting per ruimte, een camerasysteem rond het huis en een alarm. Speakers in het plafond spelen per zone, te regelen via een tablet.
Verlichting, camera's en alarm zijn gekoppeld en bedien je vanaf schermen in de woning. De oplevering viel binnen de afgesproken tijd.


Vertel ons wat je wilt zien en waar. Dan rekenen we samen uit welke camera, welke kabel en welke recorder erbij past. Er antwoordt een mens.

Amsterdam woning
2 UniFi G6 Turret · UniFi NVR met 6 TB · ongeveer 70 m Cat6 · Lite 8 PoE-switch · U7 access points

Amsterdam woning
UniFi UDM SE · PoE-switch · UniFi NVR en intercom · Ajax-alarm apart · UTP per ruimte gelabeld

Sint-Michielsgestel woning
2 VIGI-turrets 8 MP · Full-Color · VIGI-recorder 4 kanalen · Bestaande netwerkkabel · Baluns verwijderd

Voorburg woning
3 Dahua-turrets 8 MP · Starlight · recorder voor 4 camera's · 4 TB · ca. 25 m Cat6
Verder kijken
Merken die wij voeren
Uitleg zonder verkooppraatje
Nog even bellen dan
Vertel wat je wilt zien.
Wij rekenen uit of het kan.
Geen offerte op gevoel. We vragen naar je pand, de afstanden en het licht, en zeggen eerlijk wat je met welk aantal camera’s gaat herkennen. Dat gesprek kost niets.